Paykwik Nereden Alınır

Paykwik nereden alınır diye bir çok kişi araştırma yapmakta. Bizler Paykwik Sanal Kart firması olarak ilk çıktığından bu yana hizmet vermekteyiz. Öyleki bell bir müşteri potansiyeline ulaşmış durumdayız. Bizlere güvenen ve bizleri tavsiye eden müşterilerinize minnetlerimizi sunarız. Her zaman olduğu gibi en ucuz paykwik hep bizde sebebi ise bizler sürümden kazanmayı ve müşterilerimize fazla fiyat çıkartmadan bu işi yapmayı ilke edindik. Bu yüzden Paykwik Nereden Alınır diye sorulduğuna bizleri örnek olarak göstermekteler. Bizim önceliğimiz güven ve dostluktur çalışma prensibimizi güven üzerine inşaa ettik. Bu işi yapan merdiven altı diye tabir edilen aracının aracısı bir çok kişi var siz kesinlikle bunlara itibar etmeyin.  Sitesi olamayan kişilerden Paykwik alışverişi yapmayın. Şu son zamanlarda korona virüsü vakasından dolayı ünternet alışverişleri bir hayli arttı ve insanlar sanal kartlar ile alışveriş yapmaya başladı. Bu yüzden ortalıkta bir çok paykwik satıcısı diye dolanan kişiler belirdi. Sakın bunlara itibar etmeyin.

İstanbul Paykwik Kart

İzmir Paykwik Kart

Paykwik Nereden Alınır Paykwik Nerede Kullanılır

Paykwik Nereden Alınır konusuna değindik sırada Paykwik Nerede Kullanılır bunun hakkında bilgi vereceğiz. Paykwik Kart , sanal ve kişisel hiç bir bilgi gerektirmeden alış veriş yapmak için kullanılan kredi kartı türüdür. Bu kartı genel olarak belli başlı alış veriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Çoğu kullanıcı mobil oyunlarda Can, Güç, ve Ekipman almak için kullanmaktadırlar. Paykwik geçen siteler şu şekildedir.

  • Facebook
  • Metin 2
  • Skype
  • Bonbom
  • Rebtel
  • Voip Buster
  • Silkroad
  • Game Forge

Ve daha bir çok online alış veriş sitelerinde de geçmektedir. Paykwik Nereden alınır sorusuna cevap olarak bilgi akışı sağlandı.

Paykwik nereden alınır

Paykwik Al Mobil Ödeme

Paykwik Alarak Mobil Ödeme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Artık internetten alış veriş yapmak çok kolay. Şimdi Paykwik zamanı alışverişin tadını Paykwik ile çıkartın. Paykwik Kart Fiyatları nı sitemizin anasayfasında bulunan Fiyat Listesi’ne bakarak öğerenebilirsiniz. Paykwik Sanal kart Euro bazlı olduğundan Euro bazında hesablanmaktadır. Fiyat euroya endexli olup artmalar ve düşüşler buna bağlı hareket etmektedir. Bu tür kartlar ön ödemeli sistem ile çalışır. Nasıl mı ? İlk önce sanal kartınıza istediğiniz kadar ödeme geçip daha sonra kullanabilirsiniz. Ve ay sonunda süpriz fatura ile karşılaşmazsınız. Kredi kartındaki gibi Yıllık kart aidatı bulunmamaktadır. Hesabınıza yükleme yaptığınız gibi bozum işlemide gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden Paykwik kullanımı oldukça basit ve çekicidir. Kartınız 16 haneli kod ile başlar tek bilmeniz gereken budur. Yükleme yapmak istediğinizde bu kodu söylersiniz ve yükleme işlemini gerçekleştirirsiniz. Sitemiz üzerinden sipariş vermek için bizlere WhatsaAp yada Canlı Destek hattımızdan yazabilir anında yükleme ve bozum işlemini gerçekleştirirsiniz. Paykwik Nereden Alınır diye soranlara bizleri tavsiye ederseniz çok seviniriz. Bizleri tavsiye edelere %5 indirim sağlamaktayız. Tavsiye ettiğiniz kişi bize gelip Paykwik Satın Aldığında sizin isminizi vermesi yeterli olacaktır.

WhatsApp chat